Angajăm – Graphic Designer

de |

Angajăm – Graphic Designer

În fiecare zi Ghid Local Oradea crește și se dezvoltăm câte puțin. Ne dorim să facem cât mai multe proiecte interesante și să spunem povestea orașului și a brandurilor locale într-un mod aparte. De aceea, avem nevoie de tine pentru un post de graphic designer.

Știi să faci lucrurile să fie simple și de impact?
Dacă ești un graphic designer cu o gândire practică, ești o fire foarte bine organizată, te caracterizează creativitatea, îți place să fii deschis provocarilor și ești pasionat de crearea și editarea mesajelor vizuale, te așteptăm să te alături echipei noastre.

Cerințe:
– creativitate;
– capacitate de comunicare și lucru în echipă;
– cunoștințe de bază în pragramele de grafică precum Photoshop, Illustrator, InDesign;
– familiarizat cu domeniul de E-mail marketing;
– studii superioare sau în derulare;
– spirit de inițiativă;
– punctualitate;
– seriozitate;
– experiența profesională nu este obligatorie.

Beneficiile oferite:
– salariu atractiv;
– curs de pregătire în Design și Marketing;
– mediu de lucru plăcut;
– colectiv tânăr;
– posibilitatea de avansare;
– intrări gratuite la majoritatea evenimentelor din Oradea.

Dacă vrei să intri în echipa noastră, așteptăm C.V:-ul tău la adresa: [email protected]