Cele mai apreciate fotografii cu Oradea din prima jumătate a lunii iunie

de |

Cele mai apreciate fotografii cu Oradea din prima jumătate a lunii iunie

Iubim Oradea, și iubim să vă povestim despre ea. Dar câteodată, fotografiile care surprind viața orașului sunt complexe și nu mai au nevoie de descrieri. În plus, avem unii dintre cei mai talentați fotografi în orașul nostru și ar fi păcat nu ne mândrim cu ei. Pentru că indiferent de cât de mult ne place arta cuvântului, știm că nimic nu este mai expresiv decât o fotografie bine făcută, hai să vedem cum arată cele mai apreciate fotografii cu Oradea.

Locul 5. Fotograf  instagram.com/justiniancosma/

Locul 4. Fotograf: instagram.com/sarapuk/

Locul 3. Fotograf instagram.com/sarapuk/

Locul 2. Fotograf instagram.com/sarapuk/

Locul 1. Fotograf: Alexandru G. Ion

Felicitări tuturor celor care au reuşit să surprindă pulsul oraşului nostru atât de frumos. Vă aşteptăm cu drag să ne spuneți prin like-ul vostru, care dintre poveștile spuse în fotografiile din săptămâna care începe, ar trebui să ajungă în acest top.

În fiecare zi sunt postate poze din Oradea, sau uneori din județul Bihor, iar voi ne spuneți cât de mult vă plac prin numărul de like-uri.

Cei care doresc, pot să ne trimită fotografiile lor pe Facebook: Ghid Local Oradea.